Externe analyse

Hieronder vindt u de namen en e-mailadressen van analisten die een analistenrapport gepubliceerd hebben over het aandeel Delta Lloyd.
Tevens vindt u hier de Consensus en het S&P rapport.

ABN AMRO
Cor Kluis
cor.kluis@nl.abnamro.com

Autonomous Research
Farquhar Murray
fmurray@autonomous.com

Bank of America Merrill Lynch
Michael van Wegen
michael.vanwegen@boaml.com

Barclays
Claudia Gaspari
claudia.gaspari@barclays.com

Citigroup
Darshan Mistry
darshan.mistry@citi.com

Credit Suisse
Paris Hadjiantonis
paris.hadjiantonis@credit-suisse.com

Goldman Sachs
Ravi Tanna
ravi.tanna@gs.com

HSBC
Steven Haywood
steven.haywood@hsbcib.com

ING
Albert Ploegh
albert.ploegh@ing.com

J.P. Morgan
Ashik Musaddi
ashik.x.musaddi@jpmorgan.com

KBC Securities
Matthias de Wit
matthias.dewit@kbcsecurities.be

Keefe, Bruyette & Woods
William Hawkins
whawkins@kbw.com

Kempen & Co
Bart Horsten
bart.horsten@kempen.com

Kepler Cheuvreux
Benoit Pétrarque
benoit.petrarque@keplercm.com

Medio Banca
Robin van den Broek
robin.vandenbroek@mediobanca.com

Morgan Stanley
Nadine van der Meulen
nadine.van.der.meulen@morganstanley.com

RBC
Gordon Aitken
gordon.aitken@rbccm.com

Paul De’Ath
paul.de'ath@rbccm.com

Theodoor Gilissen Bankiers N.V.
Joost van Beek
j.vanbeek@gilissen.nl

UBS
Arjan van Veen
arjan.vanveen@ubs.com

Wilt u meer informatie?

Stuur een e-mail Sluiten

Voor Klanten

Over Delta Lloyd

In de maatschappij

Internationaal

Sluiten
Sluiten